Systemy nawadniające

Montujemy najwyższej klasy systemy nawadniania ogrodów, terenów zieleni i wszelkich upraw ogrodniczych i rolnych oraz schładzania terenów zewnętrznych poprzez zamgławianie wysokociśnieniowe. Zdobyte bogate doświadczenie, dostęp do nowoczesnych rozwiązań oraz ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu nawodnień dają nam możliwość realizacji automatycznych systemów nawadniania na najwyższym poziomie. Z powodzeniem zrealizowaliśmy systemy nawadniania wielu ogrodów, terenów zieleni miejskiej i przemysłowej, szkółek, upraw ogrodniczych, kortów tenisowych i sportowych boisk trawiastych.

Jako pionierzy wdrożyliśmy na polski rynek (pierwsi w Europie) na terenie Term Uniejów inteligentny system nawadniania IQ Cloud Rain Bird. IQ Cloud jest systemem centralnego zarządzania nawadnianiem, dzięki którym możemy monitorować i sterować nawadnianiem z każdego miejsca na świecie za pomocą połączenia sieciowego i radiowego oraz komputera, smartfonu czy tabletu.

Platforma IQ umożliwia zdalne programowanie, zarządzanie oraz monitoring sterowników ESP-LXME i ESP-LXD. W systemie IQ Cloud możemy zarządzać harmonogramem nawodnień opierając się na aktualnych warunkach pogodowych z najbliższej, lokalnej stacji meteorologicznej. Program umieszczony jest w tzw. „chmurze”, jest całkowicie darmowy.

Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy system automatycznego nawadniania między innymi na Placu Europejskim w Warszawie (Warsaw Spire). W 2016 roku Plac Europejski otrzymał nagrodę w kategorii nowo wykreowanej przestrzeni publicznej przyznaną przez Towarzystwo Urbanistów Polskich.